Finn ditt servicesenter - Gorenje

Finn ditt servicesenter

Sjekk for øvrig denne siden: www.elesco.no

Servicepartner Postnummer Område Telefonnummer E-post
Hvitevareteknikk AS 1481 Oslo / Asker & Bærum / Akershus / Lillestrøm 47924700 post@hvitevareteknikk.no
Moss Husholdningsservice 1580 Moss 69261181 mosshus@online.no
Service-Huset Berg A/S 1661 Rolvsøy 69363682 teknisk@servicehusetberg.no
Svendsens Hvitevareservice 1792 Tistedal 69188300 jon@svendsens.no
Aurskog Elektriske Forretning 1930 Aurskog 63863561 service@aurskogelektriske.no
Berghs Apparatservice 2203 Kongsvinger 62812000 post@berghs.no
Solør Elektroservice 2271 Flisa 97956608 solor.elektroservice@brednett.no
Servicesenteret AS 2315 Hamar 62525607 post@servicesentret.no
Helmersen Hvitevareservice 2340 Løten 62590961 post@helmersen-hvitevareservice.no
Sentralverkstedet AS 2406 Elverum 62416657 leif@sentralverkstedet.no
Norgreen Hvitevareservice 2423 Nybergsund 62457380 nordgreen@trysil.online.no
Nystuens Hvitevareservice 2500 Tynset 91175580 bjorn.nystuen@live.no
El-Service Elesco Innlandet AS 2609 Lillehammer 61261866 elservice@elesco.no
Elektro-Service AS 2630 Ringebu 61296744 esg@online.no
Expert Vågå 2680 Vågå 61237351 vaga@expert.no
Sandli Service ANS 2817 Gjøvik 61174343 sandliservice@combitel.no
TV Spesialisten 2900 Nesbyen 61360511 post@tv-spesialisten.no
Kolstad & Strand Elektrorep 2901 Fagernes 90944015 kselektro@online.no
Elektrisk Husholdning og Maskinservice A/S 3040 Drammen 32260700 firmapost@el-hus.no
Pelles Verksted A/S 3105 Tønsberg 33349777 pelle@pelle.no
Pema Miljøteknikk A/S 3170 Tønsberg 33309900 pema@pema.no
Arntsberg elektriske reparasjoner 3243 Kodal 33441317 r-terar@online.no
Hvitevareservice AS 3321 Vestfossen 32757822 jarle@hvitevareservice.no
Aspeliens Elektroverksted AS 3370 Vikersund 32783920 service@aspelien.no
Geilo Husholdningselektro 3580 Geilo 32091934 jan@ghelektro.no
B. B. Elektroservice A/S 3721 Skien 91307669 bmjoerge@online.no
Telemark Elektroservice 3800 Bø I Telemark 90500040 post@telemark-elektroservice.no
Ulefoss Maskin og Elektriske AS 3830 Ulefoss 35944192 ulefoss.elektriske@online.no
Haralds Multi Service AS 3841 Flatdal 90170095 harald_g@outlook.com
Riise Elektro & Co. ANS 3912 Porsgrunn, Skien m/omegn 35548080 karen@riise-elektro.no
Hebnes Elektroservice 4235 Haugesund 41280935 hebneselektro@gmail.com
Sandnes Elektriske Forretning 4301 Sandnes 51685700 jan.marton@sandneselektriske.no
E-Service Stavanger 4313 Sandnes 51601870 post@e-servicestavanger.no
Elektrorep K.E.Skaar 4480 Kvinesdal 38509736 kes31@vabb.no
Johnny Tønnessen Elektroservice AS 4560 Vanse 97973865 j-helmit@online.no
Elektroverkstedet Lyngdal 4580 Lyngdal 38346380 steinar@forsbom.com
Elektrofiks 4634 Kristiansand S 38153030 post@elektrofiks.no
Elektroverkstedet A/S 4687 Kristiansand S 38056440 per.rudolfsen@elektroverkstedet.no
Elektroverkstedet Arendal AS 4848 Arendal 37096000 post@arendalelektroverksted.no
Åsen Elektroservice 4889 Fevik 37047653 service@elektroservice.as
Wiiks Electroservice AS 4900 Tvedestrand 90054225 post@wiikselservice.no
Husholdningsservice AS 5032 Bergen 55328430 post@husholdningsservice.no
MIREP 5414 Stord - Fitjar 92069827 mpm@broadpark.no
I Service & Rep 5460 Husnes 98833305 service@servicerep.no
Veastad Elektroservice 5568 Vikebygd 90525714 service@veastad.no
Kvam Elektro AS 5604 Øystese 56550000 frode@kvamelektro.no
B. Mikkelsen 5750 Odda 53650000 firmapost@bmi.no
Kvitevarereperatøren H.Hanken 6020 Ålesund 91107118 h-hanke@online.no
EL-Senteret Hareid AS 6060 Hareid 70092200 bjornar@elsenteret.no
Ystebakk Serviceteknikk AS 6140 Syvde 91852800 post@ystebakk.no
Kvitevareservice AS 6150 Ørsta 70049295 service@kvitevareservice.no
Woie Elektro Service AS 6419 Molde 71240028 woieelektroservice@combitel.no
GI Elektro avd. Hvitevarer 6429 Ålesund/Molde 45222838 hvitevareservice@gielektro.no
Kvikk Storkjøkken 6509 Kristiansund N 71672450 post@kvikkstorkjokken.no
Holberg Elektro 6570 Smøla 71541100 sivert@holbergelektro.no
PG Elservice 6600 Sunndalsøra 71690750 pergunnar@bgserv.no
Phia AS - Elektroinstallasjon og service 6770 Nordfjordeid 90955305 pmjacobsen@hotmail.com
Øvreberg Inst. forretning AS 6781 Stryn 57872900 olav.atle@ovreberg.no
Magne Aase AS 6801 Førde 57828600 steinar@magneaase.no
Løseth Kvitevareservice 6814 Førde 91188952 lkvitevs@frisurf.no
Bruhaug El-Service 6856 Sogndal 57672650 bruserv@start.no
Skjerdal Elektroservice 6887 Lærdal 90843839 O_skj_elservice@hotmail.com
Vest Elektro IKT 6901 Florø 57752222 hollevik@vestelektro.no
Holmedal Elektrisk 6982 Holmedal 57734100 egil@holmedalelektriske.no
Espnes Apparatservice as 7069 Trondheim 73606606 firmapost@espnes.as
Otto Alseth 7100 Rissa 73854018 oalse@broadpark.no
Orkdal Service & Import 7300 Orkanger 48420134 post@servicetrondelag.no
Elesco Midt-Norge A/S 7500 Stjørdal 48313111 post@emn.no
Elesco Midt-Norge A/S 7725 Steinkjer 48313111 post@emn.no
Elesco Midt-Norge A/S 7800 Namsos 48313111 post@emn.no
Sleipnes Radio & Tv-Service 8186 Tjongsfjord 75097628
BR Servicepartner AS 8370 Leknes 76082121 service.leknes@ofgu.com
Vesterålen Sentralverksted 8400 Sortland 76127788 vsv@live.no
Berg Elektronikkservice 8401 Sortland 76120890 kundemottak@bergelektronikk.no
Johansen Hvitevareservice 8514 Narvik 76944480 jojan@live.no
Elesco Midt-Norge A/S 8601 Mo i Rana 48313111 post@emn.no
Elesco Midt-Norge A/S 8651 Mosjøen 48313111 post@emn.no
Mosjøen Sentralverksted A/S 8651 Mosjøen 75170615 mosjoen@sentralverksted.no
Elesco Midt-Norge A/S 8805 Sandnessjøen 48313111 post@emn.no
Mathisen Drift 8805 Sandnessjøen 75079750
T.O Service 8900 Brønnøysund 90509077 torkjellolsen@live.no
Coop Sør-Helgeland BA 8901 Brønnøysund 75009600 bronnoysund@ideel.coop.no
A.J.Eilertsen El-Service 9022 Tromsø 90525525 post@ajelservice.no
B. Nilsen Radioelektronikk 9050 Storsteinnes 77720075 nilradio@online.no
J M Hansen AS 9251 Tromsø 77665500 karl.martin.pedersen@jmhansen.no
Bjørns El Rep 9407 Harstad 77063436 post@el-rep.no
Tech's Alta 9501 Alta 78411615 alta@techsas.no
Tech's 9600 Hammerfest 78411616 service@techsas.no
Pleyms Hvitevareservice 9800 Vadsø 78953880
Hansens Service 9912 Kirkenes 46896724 f-ihanse@online.no